Mazur Syrenka Piecki

Piecki

Wioska jest położona w południowo-wschodniej części województwa warmińsko-mazurskiego wśród malowniczych jezior i lasów, która słynie ze spływów kajakowych rzeką Krutynią. Już w czasach przedwojennych przyjeżdżali tu kuracjusze ze względu na mikroklimat dla osób ze schorzeniami układu krążenia i chorobami serca.

Mazur Syrenka Piecki

Nasze obiekty położone są nad samą rzeką Krutynią, zapewniają naszych gościom spokojny wypoczynek w ładnie wyposażonych pokojach w otoczeniu lasu, jezior i rzeki. Służymy wszystkim co niezbędne do fizycznego jak i duchowego wypoczynku.

SZCZEGÓŁY ŚWIADCZEŃ

zakwaterowanie

Dworek nad Krutynią – posiada pokoje 2 – oraz 1-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i Sat-TV. Pokoje wyposażone są w jasne meble oraz ciepłe kolory wnętrz z nutą nowoczesności. Ponadto w budynku znajdują się sala konferencyjna wyposażona w sprzęt szkoleniowy, część rehabilitacyjną.

Dworek Pruski – w budynku znajdują się wygodnie urządzone pokoje, charakter wyposażenia nawiązuje do otaczającej przyrody. Drewniane meble, artystyczne fotografie najbliższej okolicy oraz ciepłe kolory wnętrz – wnoszą do pomieszczeń świeżość Mazur. Obiekt posiada pokoje 2-osobowe oraz pokoje 1-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym ( prysznic, WC) oraz Sat-TV.

imprezy firmowe pobyty integracyjne dla firm ośrodki obiekty hotele integracja program oferty pobyty integracyjne imprezy firmowe